להתקדם אל מפיץ ריח חשמלי לרכב

חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ מחזיקה במגוון איכותי של סוגי מפיץ ריח לרכב, החל ממוצרים קלאסיים שלא נס לחם ועד למוצרי ריח חדישים ומתקדמים. בין היתר החברה משווקת מפיץ ריח חשמלי לרכב בשלל סוגים וניחוחות נעימים, המוצע עבור מחיר משתלם ועם משלוח מהיר עד הבית.


למה נוצר ריח רע ברכב?


מעצם היותו כלי שרוב הזמן סגור, רכבכם נוטה לצבירה של ריחות לא נעימים שאין זה קל להיפטר מהם. ריחות אלו נובעים משלל גורמים לרבות ריח הרכב עצמו על רכיביו המכאניים ושמני המנוע השונים שלו, או ריחות הנפלטים מגופנו כמו ריח זיעה. כמו כן, ריח רע ברכב נובע מאוויר חם שסגור למשך זמן ממושך ומחומרים שונים ברכב כמו פלסטיק או בד, הפולטים אדי ריח עקב שהייתם בחום. בנוסף, ריח רע ברכב יכול להיווצר מאוכל שנשכח ונרקב, מעישון סיגריות ועוד. חשוב לדעת כי ריחות רעים אלו משפיעים על מצב הרוח שלנו והם גורמים בין היתר לדכדוך, לחוסר שקט וריכוז ומתח. לכן יש חשיבות לשמור על ניחוחות נעימים ברכב בכל עת בעזרת ציוד מתקדם ובטוח לשימוש.


מפיץ ריח חשמלי ברכב


מי שמבלה שעות ארוכות ברכב, למשל בנסיעות לעבודה, נסיעות מהעבודה עצמה, או עבור סידורים בשעות הפנאי, בוודאי חשוב לו שרכבו יפיץ בכל עת ניחוח נעים ואיכותי. לשם כך מומלץ להשקיע במבשם אוויר טוב ובריא, בעל יכולת פיזור טובה של ניחוחות. במלים אחרות, כדאי שתרכשו מפיץ ריח חשמלי לרכב איכותי ויעיל של מותגים מובילים. מדובר במוצרים קלי משקל וקטני ממדים, הפועלים באמצעות חשמל על ידי חיבורם לשקע המצת, והופכים בפעולת חימום שמנים לאדים ריחניים. בנוסף, המכשיר מסופק עם מספר מצבי תפעול הכוללים כיבוי, פעולה לסירוגין או פעילות רציפה. את השמנים המסופקים בערכת המכשיר יש למלא לתוך מיכל ייעודי קטן בתוספת מים.


הזמנת מפיץ ריח חשמלי לרכב


להזמנת מפיץ רכב חשמלי לרכב ולקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.


1