לנסיעה ריחנית ונעימה - פחית ריח לרכב ומפיצי ריח נוספים

הרכב שלכם מריח כמו מאפרה או גרביים סרוחות? מתביישים לצרף נוסעים בגלל שהוא מסריח? בחברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ, המתמחה בחלקי חילוף ואבזרים לרכב, תמצאו מבחר עשיר ואיכותי של מפיצי ריח בשלל ניחוחות, החל מפחית ריח לרכב ועד למפיצים חשמליים. מדובר במוצרים איכותיים של מותגים עולמיים מובילים הכוללים גם מפיצי ריח אורגניים, המסופקים בגדלים וכמויות שונות עבור מחירים אטרקטיביים במיוחד ועם משלוח מהיר עד הבית לכל כתובת בארץ.


מספר עובדות על ריח


כל אחד נהנה להיכנס לרכב המפיץ ניחוחות נעימים, בין אם באמצעות פחית ריח לרכב, עץ ריחני, כדורי ג'ל, ספריי או מפיץ ריח חשמלי. לפניכם מספר עובדות על חוש הריח, משמעותו וחשיבותו:

  • האדם מסוגל להבחין העשרות אלפי סוגים של ריחות, כאשר לכל סוג של ריח יש משמעות אחרת עבורנו.

  • לחוש הריח תפקיד מהותי עבור מערכות גופנו לזיהוי סביבה נעימה ובריאה לנו והתרחקות ממקומות שהריח שלו לא טוב ולא בריא.

  • ריחות נעימים תורמים להפגת מתחים והרגעות, והם גם משפרים יכולת ריכוז בנהיגה, בעוד שריחות רעים גורמים לנו לאי נוחות, מתח וקשיי ריכוז.

  • הריח הינו בעל זיכרון ארוך טווח הרבה יותר מחושים אחרים. כמו כן, סוג הריח המועדף עלינו מושפע רבות מזיכרון כמו זיכרונות ילדות, חוויות טובות שלנו בעבר, וריחות של אוכל אהוב. כמו כן הוא נקבע מגורמים נוספים כמו גנטיקה, תרבות ועוד. לכן כל אחד חווה ריח מסוים בדרך שונה מרעהו והוא גם מעלה אסוציאציות שונות.

  • הריח משפיע על בחירות והחלטות רבות בחיים כמו משיכה לבן או בת זוג, מציאת עניין והערכת בני אדם, בחירת מנות אוכל, בחירת דירה ורכב ועוד.

  • הידעתם שגם בני אדם יכולים לזהות פחד דרך חוש הריח? מה שהופך אותנו להרבה יותר ערניים ודרוכים.


הזמנת מפיץ ריח לרכב


להזמנת מבשמי אוויר לרכב מפחית ריח ועד למפיץ חשמלי, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.