איך לבחור נכון שמנים לרכבים

מעוניינים לבצע קנייה חכמה של שמן לרכב שלכם? לא בטוחים איזה שמן הוא המתאים לכם ביותר? אנו נסייע לכם לבחור נכון ונסביר ממה כדאי להיזהר. כל קנייה של שמנים לרכבים כדאי להתחיל בבחינת ההמלצה של יצרן הרכב. היצרן מכיר את הרכב טוב מכולם ויודע איזה סוג של שמן מנוע הכי מתאים. את סוג השמן המומלץ על ידי היצרן תוכלו למצוא בספר הרכב. אם אין לכם גישה אל ספר הרכב כדאי לגשת אל חנות המתמחה באביזרי מכוניות ולשאול האם הם מכירים את הרכב ויודעים מהו סוג השמן המומלץ.

חברת ד.ש לאופר מתחמה בשיווק אביזרים לרכבים עם התמחות בשמנים לרכבים. היום כבר לא צריך לשלם המון כסף בכדי ליהנות משירות מקצועי ומוצרים איכותיים. קניית שמנים לרכב מתבצעת בקלות ובמהירות תוך שיחת טלפון אחת. השירות ניתן לכל סוגי הרכבים (שמנים לרכבי בנזין ולרכבי דיזל).

השמן הזה מתאים לכל הרכבים

קיימים מוסכים שממליצים על אותו השמן לכלל הלקוחות שלהם. הם טוענים שמדובר בשמן מנוע איכותי שמתאים לכלל הרכבים. כאשר בודקים את הדברים לעומק מגלים שהמוסך מחזיק במלאי רק סוג אחד של שמן לרכב מתוך שיקולי עלויות. הם ממליצים לכלל הלקוחות שלהם על אותו השמן היות וזה השמן היחיד שיש להם במלאי. אם גם המוסך שלכם נוהג כך הגיע הזמן להחליף מוסך. עשו לכם הרגל לרכוש שמנים לרכבים אצל המקצוענים ולא בכל תחנת דלק, כל מוסך או כל חנות שמוכרת אביזרים לרכבים.

סוגים של שמנים לרכב

קיימים היום 3 סוגים של שמן לרכבים אותם כל בעל רכב מתבקש להכיר : שמן מינרלי, שמן סינטטי, שמן חצי סינטטי. בעבר (שנות השמונים) נהוג היה לעשות שימוש בשמן מינרלי. כיום, הבחירה של רוב בעלי הרכבים היא שמן חצי סינטטי. בעלי רכבים המבקשים את השמן הטוב ביותר בוחרים שמן סינטטי.

3 דגשים לבחירת שמן מנוע לרכב

  1. הנחיית היצרן.

  2. המלצה של איש מקצוע.

  3. בחירה באותו השמן בו נעשה שימוש כעת.

להתייעצות עם אנשי מקצוע לרכישה חכמה של שמן איכותי, יעיל ולא יקר חייגו 04-8405533.1