פנסי קסנון לרכב במחיר אטרקטיבי

עם חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ, המובילה בחלקי חילוף וחשמל לרכבים, תוכלו לרכוש מגוון סוגים של פנסים לרכב במחירים משתלמים במיוחד. המבחר כולל בין היתר פנסי קסנון לרכב במחיר אטרקטיבי.


אודות פנסי קסנון


פנסי קסנון, המכונים בלועזית HID, הינם פנסים מתקדמים, עוצמתיים וחסכוניים הפועלים באמצעות מתח חשמל ותרכובת גזים, ללא נורת להט. פעולתם דומה למעשה לזו של נורות פלורסנט ביתיות שלוקח להן רגע להידלק ומסופקות בתוך צינורות המפיקים אור בוהק. סוג ראשון של פנסים אלו הושק לראשונה בשנות ה- 90 ברכבי ב.מ.וו. מסדרת 7, והם שימשו כתחליף מיוחד ויותר בהיר לתאורת הלוגן. מאז כניסתם לשוק נורות אלו לרכב הפכו למבוקשות ביותר, בייחוד עבור רכבי יוקרה וכאביזר תאורה המשדרג רכבים מסוגים ודגמים שונים.


יתרונות של פנסי קסנון


פנסי קסנון שאנו מייבאים, משווקים ומוכרים מספקים לבעליהם מספר יתרונות מהותיים:

  • בהירות - מהווים פתרון תאורה בהיר וחזק במיוחד, פי שניים מנורות הלוגן, ומאפשרים יכולת ראייה הרבה יותר גדולה בתנאי תאורה ירודים.

  • אורך חיים - לנורות קסנון יש אורך חיים מיוחד הכפול מאורך חייהן של נורות הלוגן.

  • חסכון בצריכת חשמל - מאוד חסכוניים בצריכת החשמל ברמה של בין פי חמש לעשר מנורות הלוגן.

  • מחיר - נורות אלו אמנם יותר יקרות אך הן שוות את ההשקעה בזכות אורך חייהן והיותן חסכוניות בצריכת חשמל. כמו כן אצלנו, תוכלו לרכוש נורות אלו במחיר אטרקטיבי במיוחד.


שימוש נכון בנורות קסנון


בכדי להפיק את המרב מנורות קסנון חשוב ולוודא שהן מכוונות כראוי, ושזכוכית הפנס שלהן אינה מלוכלכת, מצבים שיכולים להוביל לסנוור נהגים אחרים בכביש. כמו כן, אם רכבם אינו יעודי לסוג זה של נורות תדרשו בהתקנה מקצועית עם הוספת רכיבים מיוחדים למערכת, כדוגמת קפסיטור האחראי על ניהול זרימת החשמל. בנוסף, כפי שנאמר לפנסים לוקח רגע לפני שהם נדלקים ולכן כדאי שברכב יהיו שתי מערכות תאורה - רגילה וקסנון, או לחילופין ניתן להתקין מערכת בי-קסנון עם רכיב מכאני האחראי על החלפה מהירה של מצבי תאורה.


הזמנת פנסי קסנון


להזמנת פנסי קסנון במחיר אטרקטיבי, וקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.