התקנת פנסי ערפל לרכב

התקנת פנסי ערפל לרכב

קניית פנסי ערפל לרכב 

ד.ש. לאופר שיווק בע"מ מובילה בפתרונות חשמל ותאורה לרכבים. החברה מציעה לקהל לקוחותיה הפרטי והעסקי בכול רחבי הארץ מבחר איכותי של פנסי ערפל לרכב. מדובר בפנסים איכותיים המיוצרים על ידי החברות הטובות בעולם ועומדים בכול דרישות התקנים והחוק. את הפנסים ניתן לרכוש בהזמנה טלפונית ולקבלם לכול מקום בארץ עם שירות שליחים מהיר, בטוח ואמין.

מבחר סוגי פנסי ערפל

חברתנו משווקת ומוכרת סוגים שונים של פנסי ערפל לרכב. המבחר מיועד לסוגים רבים של רכבים וכולל בין היתר פנס ערפל אקטרוס MP2/M, פנס ערפל FH/FM III ‏<P3 שמאל וימין, פנס ערפל מאן TGX/TGL שמאל וימין, פנס ערפל ניקל עגול 5 ו- 6 אינץ', פנס ערפל לאוטובוס יוטונג 6129 ימין ושמאל, ופנס ערפל סקניה סידרה 4 מלבן שמאל וימין.

דרישות החוק עבור התקנת פנסי ערפל

על פי תקנות התעבורה בישראל מותר השימוש בשני פנסי ערפל בחזית הרכב, הנוספים לפנסי החזית ומופעלים בנפרד מהם שצבעם לבן או צהוב. את פנסי הערפל יש להתקין בגובה של לפחות עשרים וחמישה ס"מ מהקרקע כשאורם אינו גבוה מפנסי החזית במצב תאורה נמוך. כמו כן, פנס ערפל אחורי יותקן באור אדום בנוסף לפנס האחורי, ולא יעלה על שני גופי תאורה המופעלים בנפרד מהפנס האחורי. החוק גם דורש את קיומה של נורת ביקורת בלוח המחוונים שנדלקת בעת הפעלתם של פנסי הערפל.

הזמנת פנסי ערפל לרכב 

להזמנת פנסי ערפל לרכב ולקבלת ייעוץ מקצועי ועוד פרטים ומידע בנושא, הגיעו לחנות שלנו שבמפרץ חיפה. לחילופין, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של חברת ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533.