צופר אוויר למשאיות

צופר אוויר למשאיות

התרעה מעולה עם צופר אוויר למשאיות 

כידוע, משאית היא כלי רכב גדול ומסורבל מבחינת יכולות האטה ותגובה, ובתור שכזו היא נדרשת למערכות התרעה חזקות וטובות. במילים אחרות, הן נדרשות לצופר אוויר איכותי המשמש כמערכת התרעה וצפירה חזקה, כאשר כל הנמצא בטווח סכנה או גורם לה לא ישמע אותה ויגיב בהתאם. צופרים אלו מוצעים למכירה על ידי החברה המובילה והמוערכת 

ד.ש. לאופר שווק בע"מ. מדובר בצופרי אוויר למשאיות של היצרניות הטובות ביותר, המוצעים עבור מחיר משתלם ומסופקים גם לכול מקום בארץ באמצעות מרכז הזמנות ארצי ושירותי משלוחים מהירים.

שימוש נכון בצופרי אוויר למשאיות

צופרי אוויר למשאיות הינם רכיבים פנאומטיים הניתנים לחיבור למערכות האוויר של הבלמים. כאמור, צופר אוויר למשאית מיועד לשמש כאמצעי התרעה ואזהרה למניעת סכנה קרובה ומיידית, אשר אי אפשר למנוע אותה בדרך אחרת. יש לציין כי השימוש בצופרים חזקים אלו נדרש להיות מותאם לנסיבות והוא אסור לשימוש חוזר או ממושך ללא צורך. 

חברה מקצועית ואמינה

על ידי רכישת צופר אוויר למשאיות מאיתנו אתם זוכים במוצר איכות מידי חברה אמינה ומנוסה השואפת כול הזמן לספק את המוצרים הטובים והמתקדמים ביותר בשוק. בנוסף, אנו מחזיקים בעוד מגוון מוצרים איכותיים ומתקדמים עבור משאיות כדוגמת מצלמות רוורס ומגני רוח למשאיות המסופקים עם מערך שירות מקיף של צוות מקצועי ואמין בעל ידע רב בתחום.

הזמנת צופר אוויר למשאית

להזמנת צופר אוויר למשאיות ולקבלת עוד פרטים בנושא וסיוע מקצועי, הגיעו לחנות שלנו שבמפרץ חיפה או השאירו פרטיכם באתר החברה. לחילופין, צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533.