מצלמת רוורס עם מסך

מצלמת רוורס עם מסך

מצלמת רוורס עם מסך - מתקדמת ואיכותיות

נמאס לכם מהקושי של הרוורס? לנו ב ד.ש. לאופר שיווק בע"מ יש את הפתרון היעיל והבטוח ביותר עבורכם בדמות מצלמת רוורס עם מסך עבור סוגים שונים של רכבים. מדובר במצלמות איכותיות של היצרניות הטובות בעולם אשר יעלו את רמת הבטיחות ויכולות התמרון בעת ביצוע רוורס. המצלמות מוצעות עבור מחיר משתלם והן ניתנות לרכישה טלפונית קלה ונוחה עם  משלוח מהיר לכל מקום בארץ.

כדאיות רכישת מצלמת רוורס לרכב

מצלמת רוורס לרכב מסך צבעוני שאנו משווקים ומוכרים תעניק לכם מערכת עזר חיונית במהלך נסיעה אחורנית. מדובר במערכות חכמות ומתקדמות המתריעות בפני פגיעת הרכב באובייקטים שאליהם הוא מתקרב כדוגמת רכב אחר, אדם, גדר או מדרכה, ונמצאים בשטח המת של נתיב הרכב. בתור שטח מת מוגדרים אזורים שאינם ניתנים לראייה במראות הרכב החיצוניות והפנימיות.

מבחר מצלמות רוורס

אנו משווקים ומוכרים מגוון איכותי ומתקדם של מצלמות רוורס לרכב עם מסך מראה, לרבות מצלמת רוורס לרכב עם מסך צבעוני, המיועדות לסוגים שונים של כלי רכב החל מרכב פרטי ועד למשאית. המבחר כולל בין היתר את המוצרים הבאים:

מצלמת אינפרה למערכת רוורס מדגם  CCD של SONY הכוללת מיקרופון 12-24V.

מצלמת רוורס אינפרה 12V לקדיחה בפגוש הרכב.

מערכת רוורס למשאיות 12-24V עם מסך 7Inch, מצלמת SONY CCD, מיקרופון מובנה וכבל 20 מטר.

מערכת רוורס למשאיות 12-24V עם מסך 7Inch, מצלמת SONY CCD, מיקרופון מובנה וכבל 20 מטר.

איכות מעל הכול

על ידי רכישת מצלמת רוורס עם מסך בגודל המבוקש אתם יכולים להיות בטוחים שזכיתם במוצר איכותי. הביטחון נובע מהסטנדרטים הגבוהים שאנו מציבים בתחום אביזרי החשמל לרכבים, עם רמת שירות ומקצועיות מצוינת, ומוצר המותאם לדרישות הלקוח שימלא את תפקידו על הצד הטוב והאמין ביותר לאורך זמן ממושך. אנו יכולים לעמוד מאחורי הצהרות אלו בזכות ניסיון רב שנים בענף הרכב, ידע רב בתחום ושאיפה בלתי פוסקת לחדשנות וקידמה. זאת לצד רצון אמיתי לספק את צרכי ורצונות לקוחותינו על הצד המקצועי והטוב ביותר שאפשר לבקש.

הזמנת מצלמת רוורס לרכב עם מסך 

מחפשים מצלמת רוורס למשאית במחיר משתלם? מעוניינים במצלמת רוורס לרכב מתקדמת ואיכותית? לנו יש את הפתרון המושלם עבורכם! להזמנת מצלמת רוורס לרכב עם מסך   ולקבלת עוד פרטים בנושא ועזרה מקצועית, בואו לחנות שלנו שבמפרץ חיפה. לחילופין, השאירו את פרטיכם באתר החברה או צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533.