שמן מנוע 5w30 איכותי ואמין

ד.ש לאופר משווקת ומוכרת מבחר שמנים לרכב הכולל גם שמן מנוע w305 מומלץ ואיכותי של המותג המוביל Divinol. מדובר בשמן סינטטי מלא רב דרגתי אשר ישמור על רכיבי המנוע ויתרום לסילוק חום, שיפור צריכת דלק ולהארכת חייו של המנוע. כמו כן, השמן מסופק במגוון כמויות עבור צרכים שונים במחיר מעולה, ובמידת הצורך ניתן לספקו עם משלוח מהיר לכל כתובת מבוקשת בארץ.


שמן מנוע סינטטי מלא


שמן w305 לרכב שאנו משווקים הינו סינטטי מלא. שמן מנוע סינטטי הינו בעצם שמן מנוע מינראלי שעבר הליכי זיקוק מתקדמים במטרה להתאימו לדרישות כלי רכב של ימינו. זאת בעוד ששמן סינטטי מלא הינו שיפור של השמן הסינטטי הרגיל המתאים לרכבים חדישים ומתקדמים, השומר טוב יותר על המנוע, ביצועיו ואורך חייו.


המשמעות של w305


שמן רכב w305 הינו שמן רב דרגתי המשנה את רמת צמיגותו בהתאם לטמפרטורת המנוע. בשמנים אלו המספר 30 מייצג את מידת צמיגות השמן כאשר הטמפרטורה במנוע חמה, בעוד שהמספר 5 מייצג את צמיגות השמן בטמפרטורות קרות. כמו כן, האות W מייצגת את המילה winter שפירושה בעברית חורף המייצג טמפרטורה קרה.


תפקידו של שמן מנוע


שמני מנוע איכותיים בדומה לשמן w305 משמשים למספר תפקידים מהותיים:

  • הקטנת שחיקת מנגנונים מכאניים של מנוע הרכב הבאים במגע אחד עם השני. כך נשמרים ביצועי המנוע ורמת צריכת הדלק שלו.

  • שמן מנוע מסייע בשמירה על ניקיון המנוע בהיותו אוסף חלקיקים מיקרוסקופיים של מתכת ומאפשר הוצאתם דרך מסנני השמן.

  • פיזור חום במנוע על ידי פינויו למערכת הקירור.

  • הקטנת אובדן אנרגיה עקב חיכוך רכיבי המנוע השונים.

  • בידוד רכיבי המתכת של המנוע מהאוויר, דבר המסייע במניעת הליכי חמצון ויצירת חלודה.

  • איטום של חלקי המתכת במנוע - מסייע בשמירת איזון לחצים בתוכו.

.

הזמנת שמן לרכב w305


להזמנת שמן לרכב w305 וקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בתחום, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.