תאורת לד לרכב

תאורת לד לרכב

להתקדם אל תאורת לד לרכב 

בחברת ד.ש. לאופר שיווק בע"מ המובילה בתחום החשמל לרכבים תוכלו לרכוש תאורת לד לרכב איכותיות וחדישה. זוהי תאורה שמתאימה לקשת רחבה של צרכים ולסוגים שונים של רכבים, החל מרכב פרטי ועד לאוטובוסים ומשאיות. מדובר בנורות לד איכותיות העומדות בכול דרישות התקנים העולמיים ומספקות פתרונות תאורה מעולים, יעילים ויפים לרכבים. את הנורות ניתן להזמין לכול מקום בארץ ולקבלן עם שירות משלוחים יעיל, בטוח ומהיר המגובה במערך מקצועי אמין, אדיב, זמין ונגיש.

טכנולוגיית התאורה המתקדמת ביותר 

תאורת לד תעניק לכם לאלמנט מרהיב שישדרג את חזות הרכב. ברשותנו מגוון איכותי ועשיר של תאורות לד שמתאימות להתקנה במקומות שונים ברכבים כדוגמת פנים הרכב, תאורה למספר חיווי ותאורה מסביב לגלגי הרכב. גופי תאורה חזקים ועמידים אלו מבוססים על טכנולוגיות מתקדמות ביותר המספקות אור עם צריכה מינימאלית של חשמל ואורך חיים של כחמישים אלף שעות בממוצע. זאת לצד היותם גופי תאורה קטנים המעניקים עוצמה חזקה של אור ומגדילים את רמת הנראות של הרכב, דבר המתבטא בפתרונות תאורת פנים יעילים, יפים וחסכוניים.

הזמנת תאורת לד לרכב 

להזמנת תאורת לד לרכב ולקבלת עוד פרטים ומידע מקצועי בנושא הגיעו אל החנות שלנו שבמפרץ חיפה. לחילופין, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של חברת ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533.

1