הכתובת הנכונה לרכישת פנסים ומראות לרכב

מעוניינים לרכוש פנסי לד לרכב? צריכים להחליף מראת צד או להתקין מראת עזר? מבקשים כתובת אחת אמינה ומומלצת לרכישת פנסים ומראות לרכב ואבזרים נוספים? כדאי שתכירו את חברת ד.ש. לאופר יבוא ושיווק בע"מ, הפועלת בשוק מתחילת שנות התשעים ומתמחה בייבוא ושיווק של אבזרים רכב לרבות מראות, פנסים, חלקי חשמל, מוצרי טיפוח לרכב, סטריאו ומולטימדיה ועוד.


המקום לרכישת פנסים ומראות


כדאי לכם לרכוש מאיתנו פנסים לרכב, מראות וציוד נוסף לרכב עקב שורה ארוכה של יתרונות:

  • אנו דוגלים בחדשנות לצד הקפדה על איכות, אמינות, עמידות ובטיחות המוצרים שלנו. הרצון שלנו הוא להביא לשוק המקומי סטנדרטים גבוהים ביותר של חלקי חילוף לרכבים עם מגוון רחב של פתרונות ייחודיים ומתקדמים.

  • מבחר גדול ואיכות במיוחד של מראות, פנסים לרכבים וציוד נוסף, המיובאים מהיצרניות הטובות והמובילות בעולם, ועומדים בדרישות תקנים בינלאומיים מחמירים ביותר של איכות ובטיחות.

  • שירות מקצועי, אדיב ומהיר ללקוחות בכל רחבי הארץ. השירות שואף להעניק לכל לקוח את המוצר המתאים ביותר לצרכיו ורצונותיו, מתוך גישה הדוגלת בהגינות, כנות ושקיפות מלאה ומקפידה על אתיקה מקצועית ומתן מידע מעודכן ומבוקר על פי דרישות החוק.

  • מומחים בתחום - צוות החברה המסור שלנו מורכב מאנשים בעלי ניסיון וידע רב בתחום חלקי חילוף ואבזרים לרכב, והוא זמין בכל עת לייעץ ולכוון בבחירת מוצרים מתאימים.

  • חברה מוכרת וותיקה שמאחוריה שורה ארוכה של לקוחות פרטיים, חברות ליסינג, כוחות ביטחון, מוסכים, חברות תובלה, חברות הסעות ועוד.


מבחר סוגגווןי פנסים ומראות


בבית העסק ובאתר שלנו תוכלו להתרשם ממבחר גדול ואיכותי של מראות ופנסים לרכב של מיטב המותגים והיצרנים העולמיים, ועבור מגוון סוגי רכבים מרכב פרטי ועד למשאיות ואוטובוסים. המבחר כולל למשל שלל פנסי לד לרכב במגוון צבעים, עדשות לפנסים, פנסים אחוריים, צידיים וקדמיים, פנסי כנף לאיתות, פנסי קסנון, פנסים מהבהבים, פנסי ערפל, פנסים לבנים ושקופים, פנסי חנייה, פנסי מיקרופון ועוד. זאת לצד מראות צד ידניות וחשמליות, מראת עזר עם חימום, מראה פריזמטית, מראת תשקיף וכו'.


הזמנת מראות ופנסים


להזמנות מראות ופנסים לרכב עם משלוחים לכל הארץ, ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש. לאופר בטלפון 04-8405533.

1