מגבים לרכב סיליקון

מגבים לרכב סיליקון

 הגיע הזמן להחליף: מגבים לרכב סיליקון או גומי

אם המגבים של רכבכם אינם מספקים את הראות הנחוצה בגשם, אין ספק שהגיע הזמן להחליפם בחדשים. בין אם מדובר במגבים לרכב סיליקון או גומי המקום הנכון לרכישתם הוא חברת ד.ש. לאופר שיווק בע"מ, המתמחה במכירת מגבים ועוד מגוו גדול של חלקי חילוף לרכבים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. את המגבים תוכלו לקבל במחירים משתלמים עם משלוח מהיר לכול מקום בארץ, המגובה בשירות מקצועי ומקיף שזמין לספק מענה לכול צורך ושאלה בנושא.

מתי צריך להחליף מגבים?

קודם כל, מומלץ להחליף מגבים אחת לשנתיים או שלוש. מעבר לכך, הצורך בהחלפת מגבים מופיע כאשר שמשת הרכב אינה מתנקה היטב כשיורד גשם והם מותירים את השמשה רטובה או מותירים אחריהם פסים. במצב זה, עוד לפני רכישת מגב חדש ניתן לשמן את הצירים של זרועות המגב או לנקות את להביו. כמו כן, יש לבחון את מצבו של המגב בעין ולראות שאינו פגום או מתפורר. במקרים אלו חשוב להחליף את המגב הקיים במוצר חדש מבין מגוון הסוגים האיכותיים שאנו מציעים, בין אם מגבים קלאסיים מגומי או מגבים מתקדמים ועמידים מסיליקון.

מבחר איכותי של מגבים לרכב

חברתנו משווקת ומוכרת מגוון איכותי של מגבים לרכב ממיטב המותגים העולמיים. אנו משווקים מגבים לרכב סיליקון או גומי העומדים בכול התקנים המחמירים ביותר, וכוללים בין היתר את דגמי המותג המוביל BEAMBLADE וכן את דגמי מותג העל BEAMBLADE. זאת לרבות מגבים רגילים, מגבים קדמיים ואחוריים, מגבים למשאיות ומגבים בודדים לאוטובוסים.

הזמנת מגבים לרכב 

להזמנת מגבים איכותיים לרכב מסיליקון או מגומי, וכן מוצרים נוספים החל ממראות ועד למוצרי טיפוח, בואו לחנות שלנו במפרץ חיפה. לחילופין, השאירו את פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם מרכז הזמנות הארצי של ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533.

1