מגוון סוגי צ'קלקה לרכב למכירה

בהיותה מתמחה באספקת ציוד לרכבי ביטחון והצלה, חברת ד.ש לאופר משווקת גם מגוון סוגי צ'קלקה לרכב במחיר משתלם. ממבחר זה של סוגי צ'קלקה לרכב למכירה כל אחד יכול לאתר את המוצר הנדרש לצרכיו ולתחום עיסוקו.


על צ'קלקות לרכב


צ'קלקות לרכב כפי שחברתנו מספקת הינם פנסים מהבהבים ומסתובבים, המוצעים בשלל דגמים, צבעים, עוצמות ופונקציות. פנסים אלו משמשים לצרכים שונים, בין היתר עבור רכבי בטחון ואבטחה, אמבולנסים, רכבי כיבויי אש ומשטרה, רכבים צבאיים, משאיות וכו'. יש לציין כי פנסים אלו נדרשים לעמוד בדרישות התקן של משרד התחבורה ותקינותם נבדקת במבחני רישוי. כמו כן, אנו מקפידים על מכירת ציוד איכותי, חזק ועמיד שישרת אתכם גם בתנאי מזג אוויר ושטח קשים.


חשוב לציין כי מלבד משאיות תובלה וטרקטורים, כל רכב אחר המעוניין להשתמש בצ'קלקה נדרש באישור של משרד התחבורה. ללא אישור זה ניתן לקנוס אתכם ואף להעמידכם לדין.

את הפנסים ניתן לחבר לרכב במספר צורות הכוללות התקנה קבועה באמצעות הברגה או עם ציר המשמש כבסיס, המאפשר פירוק של הפנס בעת הצורך. כמו כן ניתן לתקין צ'קלקות מגנטיות הניתנות להרכבה ופירוק מהירים.


מגון סוגי צ'קלקות לרכב


אנו משווקים ומוכרים מגוון סוגי צ'קלקות לרכב, כולל בין היתר:

  • פנסים מהבהבים בצבע כתום קבועים או עם מגנט, עם נורות לד בכמויות שונות כמו שניים עשר או ארבעים וחמישה לדים.

  • צ'קלקות לרכב צהבהבות כפולות עם שמונה עשר מצבי הבהוב, המוצעות בצבע כתום, אדום, ואדום כחול.

  • SUPER SLIM - צ'קלקות מהבהבות בכתום עם 4- 6 לדים ומגוון מצבי הבהוב.

  • צ'קלקות חיצוניות לגריל של הרכב עם מספר שונה של נורות לד, צבעים והספקים.

  • צ'קלקות מלבניות עם שניים עשר לדים.

  • עוד מגוון סוגי צ'קלקה לרכב עם תוכנות ומאפיינים שונים.


הזמנת צ'קלקות לרכב


להזמנת צ'קלקות לרכב ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת פנס, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.1