מצלמת רוורס למשאית

מצלמת רוורס למשאית

נהיגה בטוחה עם מצלמת רוורס למשאית 

כל בעלים של משאית יודע שמדובר בכלי גדול ומסורבל שהנהיגה בו דורשת הקפדה יתרה על כללי בטיחות, וכן זהירות מרובה בביצוע תמרונים שונים. אחד הקשיים שעומדים בפני נהג משאית קיים בעת נהיגה אחורנית הנדרשת להתגבר על מכשולי שטחים מתים, והופכת לבעייתית במיוחד במקומות הומי אדם, בדרך צפופה ועמוסה באובייקטים, או במקומות חשוכים ובעלי ראות לקויה. על מנת להעלות את רמת בטיחות הנהיגה בכלי רכב אלו מומלץ לרכוש מצלמת רוורס למשאית כפי שחברת ד.ש. לאופר שיווק בע"מ מציעה.

מגוון איכותי של מצלמות רוורס למשאיות

אצלנו תוכלו ליהנות ממבחר איכותי ומתקדם של מצלמות רוורס למשאיות של היצרניות הטובות בעולם. המצלמות יסייעו לכם לבצע רוורס בבטחה ויאפשרו גם פיקוח על עגלת ומרכב המשאית. מערכות מתקדמות אלו כוללות מסך גדול, מצלמות של מותגי על, מיקרופונים מובנים וכבל ארוך. מדובר במערכות כדוגמת 12-24V עם מסך 7Inch, מצלמת SONY CCD, מיקרופון מובנה וכבל 20 מטר.

הזמנת מצלמת רוורס למשאית

להזמנת מצלמת רוורס למשאית  ולקבלת עוד מידע בנושא וייעוץ מקצועי בבחירת מוצר, בואו עוד היום לחנות שלנו שבמפרץ חיפה. לחילופין, השאירו את פרטיכם באתר החברה או צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533. התקשרו אלינו כבר עכשיו ואנו נשמח לענות על כל שאלה ולכוון אתכם לבחירת המוצר שמתאים במדויק למשאית שלכם.

1