עץ ריחני לרכב

קטנים-קטנים, אבל כל כך חשובים: הכול על עצי הריח לאוטו

תחושת הניקיון והאסתטיקה שאנו חשים ברכב שלנו תורמת על פי כל המחקרים לנהיגה רגועה ובטוחה יותר. ריחות לא נעימים בחלל הרכב עלולים ליצור תחושת לחץ ומועקה וכן להעלות ספק לגבי כשירות האוטו הנוכחית, כמו למשל במצב שבו אנו מתלבטים האם הריח בפנים הרכב נובע מבערה חלילה במנוע, או כתוצאה מעשן המתפזר במקום מסוים סמוך לכביש הנסיעה. לכן יש חשיבות גבוהה כל כך לתליית עץ ריחני על המראה ובמטרה להפוך את סביבת הנהיגה לנוחה וכך גם בטיחותית ביותר.

סוגים שונים לניחוח

חברות רבות, מוסכים, מכוני שטיפה ושירותים שונים בתחום הרכב (אפילו חברות הביטוח) נוטים להעניק ללקוחותיהם עץ ריח ריחני ונעים שינטרל את הריח הרע ויפיץ ניחוח נעים. מעבר לכך, ניתן לרכוש עצי ריח לרכב בכל חנות המספקת מוצרים לרכב וגם בחנויות לכלי בית ומתנות. למעשה, מטהרי הריח המסורתיים הראשונים יוצרו בצורת עץ ומשם דבק בהם הכינוי, אך הם יכולים להגיע בצורות רבות וצבעים, כאשר לכל עץ ריחני לרכב יש ריח אחר וניתן לבחור את זה שהכי מתאים לנהג והנוסעים באותו הרגע: לימון, יסמין, תות, קוקוס, וניל, תפוח, אפרסק, לבנדר ואפילו ניחוחות "חדשניים" יותר כמו מרכך כביסה, אוקיינוס או בושם.

מה עוד כדאי לדעת?

אמנם מדובר במוצר קטן וזול ביותר, אך המטרה היא בכל זאת להביא למצב שהריח הטוב ילווה אתכם כמה שרק אפשר עד להחלפה. לכן לאחסון המוצר יש חשיבות עליונה וכל עץ ריח לרכב אמור להיות ארוז בצורה אטומה. אם אחת השקיות נפתחה מסיבה כלשהי לפני שהתחלתם להשתמש במוצר, סביר להניח שהריח או רובו כבר הספיק להתנדף ולכן הוא הופך ללא רלוונטי.

ישנם אנשים שמבחינה אסתטית או אקולוגית מעדיפים במקום עץ ריח לאוטו להשתמש במבשמים אחרים. ניתן לרכוש כדורי ג'ל ריחניים או פחיות אורגניות בארומה עדינה או לנסות ספריי מטהר אוויר בעל עוצמה חזקה יותר. היות ומדובר במוצר שהעיניים פוגשות כל הזמן, חשוב שהצורה ומיקומה יהיו נוחים לכם ככל האפשר ותשמחו להביט עליהם תוך שאתם שואפים ניחוח שגורם לכם להרגיש מעולה.

רוצים ליהנות מריחות נעימים ברכב ומחפשים עצי ריח בניחוחות טובים? ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע"מ היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק של אביזרים שונים לרכב, תוך דגש רב מאד על איכות גבוהה של אביזרי רכב ועל מחירים אטרקטיביים. לקבלת פרטים אודות דרכי יצירת הקשר השונות עם נציגי החברה, לחצו כאן.

1