שמן למשאיות – איכות ויעילות ללא תחרות

המשאית היא בראש ובראשונה כלי עבודה. ההשקעה שלכם בתחזוקה נכונה של המשאית היא הבטחה לעבודה יעילה, מהירה, נכונה וחסכונית. הבחירה הראשונה של שמן למשאיות תהיה שמן איכותי התואם את המלצת היצרן ומאפייני המשאית. הקפידו לעשות שימש בשמנים איכותיים המיועדים למשאיות ואוטובוסים על מנת לטפל במנוע בצורה הטובה ביותר ולהגיע לביצועים הטובים ביותר.

בחירה חכמה של שמן למשאית תאפשר הגנה על המנוע, חיסכון בדלק, נהיגה נוחה יותר. עם שמן איכותי המשאית מסוגלת לביצועים טובים יותר. אתם חייבים לנהגים שלכם שמבלים שעות ארוכות על הכביש שמני מנוע איכותיים.

תפקיד שמן המנוע במשאית

תפקוד תקין של המנוע בכל כלי רכב דורש חומר סיכה העוטף את החלקים הפנימיים, מאפשר חיכוך ומגן עליהם מפני הטמפרטורות הגבוהות ולכלוך. שימוש בשמן מנוע איכותי חיוני לשמירה על מנוע המשאית היקר ועל תפקודו התקין. מנועים של משאיות מתאמצים ועולים לטמפרטורות גבוהות, ללא שמן למשאית באיכות גבוהה, חיכוך החלקים הפנימיים והחום הגבוהה יקצרו את חיי המנוע.

החלפת שמן למשאיות יש לבצע עקב הצטברות של לכלוך ואבק מתכתי. השמן מושך אליו את הלכלוך שנוצר במנוע במהלך פעילותו ושומר כך על מנוע נקי. כאשר לא מחליפים שמן מלוכלך נוצר מצב בו האבק המתכתי פוגע בחלקים העדינים של המנוע ומפריע את עבודת המנוע במקום לייעל אותה.

מתי יש צורך בהחלפת שמן למשאית?

רכבים פרטיים בהם נעשה שימוש רגיל נדרשים בהחלפת שמן בכל 15,000 קילומטר או בהתאם להמלצת היצרן. משאיות נוסעות בכבישים הרבה יותר מרכבים פרטיים. משאית ממוצעת נוסעת בכל יום כ-10 שעות לפחות. משמעות הדבר היא צורך בהחלפת שמן בתדירות גבוהה יותר.

כל בעל משאית צריך לדעת ששמן מנוע איכותי בעל רמת צמיגות גבוהה מחזיק מעמד למשך זמן רב יותר בהשוואה לשמן פחות איכותי. החלפת שמן בתדירות גבוהה תשמור על המנוע ותאפשר ביצועים טובים יותר למשאית.

חברת ד.ש לאופר גאה להציע שמנים איכותיים למשאיות המספקים הגנה מקסימלית למנוע, חיסכון בדלק ומענה לכל הצרכים של המשאית. השמנים מתאימים לכל סוגי המשאיות. צרו קשר עם הצוות המקצועי לקבלת המלצות על שמנים נכונים למשאית שלכם. חייגו ותיהנו מייעוץ מקצועי : 04-8405533.  

1