אביזרי רכב בקריות

הגאדג'טים הכי טובים לרכב שלכם

גלאי שמוצא מפתחות, מצת שמתפצל לשניים ואפילו מקרר נייד לתרופות. עולם הג'אדג'טים והטכנולוגיה לרכבים לא מפסיק להתפתח ואם חיפשתם לאחרונה אביזרי רכב בקריות, סביר להניח שאלה הטובים ביותר שמצאתם. 

6 פתרונות מדהימים ויעילים לכל רכב

  1. מיני מקרר תרופות – חולים רבים הנזקקים לשימוש בתרופות קבועות יודעים היטב מה החשיבות של אחסון מתחת ל-25 מעלות. אלא שבשרב הישראלי, כלום לא עומד בפני החום ברכב ולכן הומצא מקרר התרופות הקטנטן הנייד והמושלם.
  2. גלאי מפתחות – טוב, זה אמנם פחות נוגע לחוויית הנסיעה, אבל מי מאתנו לא היסטרי כשהמפתח הולך לאיבוד ובדיוק רגע לפני נסיעה חשובה? הגלאי נעזר באפליקציה מיוחדת שתוכלו להפעיל מיד על מנת לזהות את מיקום המפתח שלכם כך שאין כל סיבה ללחץ.
  3. ידית תמיכה לרכב – אנשים קשישים, פצועים, בעלי מוגבלויות ואפילו נשים בהריון מתקשים מאוד ביציאה מהרכב החוצה. לכן הידית שניתנת למשיכה קלה ומתלבשת על ידית הרכב המקורית יכולה לתמוך בהם על מנת לצאת באופן זהיר ובטוח.
  4. ערכת טעינה מודולרית לרכב – סוכנים, אנשי שטח, אנשי עסקים או פשוט אנשים שחלק גדול מאוד מהיום שלהם עובר בתוך הרכב בהחלט ישמחו לגאדג'ט הבא: תושב המפצל את שקע המצת לשניים וכך מאפשר שתי כניסות USB עם צג מובנה וכבל ארוך במיוחד.
  5. מצלמת דרך חוץ ופנים – פריט טכנולוגי שכמעט אף נהג לא זז בלעדיו. מצלמה קטנה מתוחכמת ואלגנטית שמשדרת את כל מה שקורה מבפנים ומחוץ לרכב תוך שימוש בתפריטים בשלל שפות, מערכת GPS, צילום תמונות סטילס, הטבעת תאריך ושעה על גבית תמונות וסרטונים ועוד.
  6. נרתיק נתלה לאחסון – מה אתם עושים עם המטריות שלכם בכניסה לרכב, תגידו? תתלו אותם על הכיס שמאחורי מושב הנהג בצורה נוחה שתמנע מכם להירטב או להצטופף.

מחפשים גדג'טים חדשים ויעילים לרכב שלכם? איכות גבוהה ומחירים נוחים הם פרמטרים שחשובים לכם? ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע"מ היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק של אביזרים שונים לרכב, המיוצרים על ידי מיטב החברות בתחום. לקבלת פרטים אודות דרכי יצירת הקשר השונות עם נציגי החברה, לחצו כאן.

1