שמן מנוע מומלץ

שמן מנוע מומלץ

המקום הנכון לקניית שמן מנוע מומלץ 

מחפשים שמן מנוע מומלץ או תוסף שמן מנוע מומלץ? אם כן, כדאי שתכירו את השמנים והתוספים של המותג העולמיDIVINOL  שחברת ד.ש. לאופר שיווק בע"מ מייבאת ומשווקת. את שמני הרכב המובחרים האלו תוכלו לקבל עם משלוחים מהירים לכול מקום בארץ, וזאת עבור מחירים הוגנים ועם מערך שירות מקצועי אמין ונגיש.

שמני האיכות של DIVINOL

שמני האיכות של חברת DIVINOL הגרמנית שאנו מייבאים ומשווקים, מוכרים באירופה 

בזכות איכותם הגבוהה, ברמת SN המתאימה ביותר לרכבים חדשים ובהיותם נושאי תקנים מאושרים של יצרניות הרכב הגדולות בעולם כדוגמת פורד ו-ב.מ.וו. בין היתר, השמנים תורמים לביצועי מנוע גבוהים ומונעים צריכה מיותרת של דלק. אין פלא איפה ששמנים אלו משמשים במרוצי המכוניות הנחשבים בעולם, ואם הם נחשבים טובים למרוצי מכוניות הם לבטח טובים גם עבור הרכב שלכם.

השמנים והתוספים הטובים ביותר 

אנו מחזיקים במבחר עשיר ואיכותי של שמני DIVINOL הכוללים בין היתר שמן סיננטי מסוג  SAE 5W30 DPF המתאים למנועי סולר ודיזל. זהו שמן המיוצר בשיתוף עם ב.מ.וו העולמית ומיועד לדגמי רכבי החברה החדישים והמתקדמים ביותר. סוג זה של שמן עומד גם בתקנים של יצרניות רכבים גדולות נוספות כמו אאודי, מרצדס ופולקסווגן. בנוסף, השמן מתאים למנועים עם או ללא מאיץ חלקיקים ובזכות תוספיו הייחודיים הוא תורם לאורך חיי המנוע ולמיקסום ביצועיו. מלבד שמן זה אנו מוכרים עוד מגוון סוגי שמנים של דיוינול כדוגמת שמן מנוע חצי סינטטיSAE 5W30 למכוניות פורד, שמן מנוע סינטטי מלא SAE 5W40, שמן מנוע SAE 10W40 סינטטי מלא למנועי דיזל בלבד, ושמני מנוע סינטטיים מלאים לאופנועים ורכבי ספורט.

רכישת שמן מנוע ותוספי מנוע מומלצים 

באתר שלנו תוכלו להתרשם ממגוון סוגי שמנים ותוספים מומלצים של המותג המוביל DIVINOL. את השמנים תוכלו לרכוש ולקבל עוד מידע מקצועי עליהם עם הגעה לחנות שלנו שבמפרץ חיפה. מידע והזמנות אפשריים גם על ידי השארת פרטיכם באתר שלנו, או באמצעות יצירת קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533.

1