מגבים לרכב במחיר משתלם ואיכות גבוהה


החברה הוותיקה ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ, המתמחה בייבוא ושיווק חלקי חילוף וחשמל לרכב, מציעה לכם מבחר איכותי של מגבים לרכב במחיר משתלם במיוחד. המבחר כולל מגבים קדמיים ואחוריים, ומגבים לרכבים פרטיים, מסחריים, משאיות ואוטובוסים, ממנו כל אחד יכול לאתר ולרכוש את המגב המתאים לרכבו ולקבלו עם משלוח מהיר לכל כתובת מבוקשת.


חשיבות מגבי הרכב


יש להבין כי מגבי רכב מהווים אמצעי בטיחות ממדרגה ראשונה. נסיעה בחורף בעת שיורד גשם שוטף מגבילה ומקשה את תנאי הנהיגה. בין היתר היא מקשה על זיהוי של מכשולים, אימוד מרחקים, הבחנה בזמן בבורות ומהמורות בכביש, או ביכולת להיות מהירים מספיק להגיב לאירועים בלתי צפויים במהלך הנסיעה. ואם לא די בכך, נסיעה בעת סערה מלווה גם ברעש בלתי פוסק של גשם ורוח, המורידה ריכוז וערנות של הנהג, והיא גם דורשת להיות ערניים מפני סכנות של הצפות החלקה וסחף. לכן יש חשיבות רבה לספק לנהג הרכב ראות כמה שיותר טובה בעזרת מגבים איכותיים המתפקדים באופן אופטימאלי. הכוונה היא למגבים העובדים בקצב נאות ומותירים את השמשה יבשה ללא פסי ניגוב.


מחירי מגבים לרכב


יש לדעת כי בשוק המקומי מחיר מגבים לרכב אינו אחיד והוא משתנה בהתאם לאיכות המגב המסופק. האיכות נמדדת בין היתר בעמידה בדרישות תקן בינלאומיות, מוניטין החברה היצרנית, וכן מידת העובי והגמישות של המגב, היותו עמיד בפני חלודה, מספר הזרועות שיש למגב וסוג החומר ממנו הוא עשוי שיכול להיות מגב קלאסי מגומי או מגב מתקדם מסיליקון. בכל מקרה, בעשור האחרון כל מחירי המגבים ירדו באופן משמעותי, בין אם מדובר במגב גומי או במחיר של מגב סיליקון לרכב, לכן כדאי להשקיע מעט יותר ולרכוש לרכב מגב איכותי.


לרכוש מגב איכותי מתאים


כאמור, מומלץ להשקיע מעט יותר כסף ולרכוש מגב איכותי כפי שיש לחברתנו לספק. האיכות ניכרת בין היתר בגורמים הבאים:

  • אורך מתאים - חשוב לרכוש מגב באורך המתאים לשמשת הרכב שלכם בהתאם להוראות יצרן הרכב.

  • איכות להבי המגב - ניכרת במידת גמישותם ועוביים וחומרי הגלם שהם עשויים. כך למשל, מומלץ לרכוש מאיתנו מגבים לרכב מסיליקון במחיר משתלם ביחס לתמורה המתקבלת.

  • יכולת הצמדות - מגב איכותי ומתאים ייצמד היטב אל שמשת הרכב לאורך כל תנועתו על גבי השמשה. כמו כן מגבים מתקדמים מסופקים עם מבנה אווירודינאמי לביצוע עבודה בשקט ושיפור הצמדות לשמשה.


הזמנת מגב לרכב במחיר משתלם


להזמנת מגב לרכב במחיר משתלם ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.1