מערכות לרכב בקריות

מערכות מיגון לרכב – הסוגים שחייבים להכיר

מכת גניבות הרכבים בישראל מעולם לא פחתה ולא פסקה. לכן חשוב לשמור היטב על הרכוש היקר לכם מכל ולהגן עליו באמצעות מערכות חכמות ויעילות, שאמנם לא יפחיתו 100% מכלל הגניבות והפריצות לרכב, אך ימנעו במידה רבה את הנפיצות שלהן.

סוגי מערכות המיגון הטובות ביותר:

אזעקה – מובן שהרכב שלכם לא יכול בלעדיה והמטרה היא לאותת לכם בדרך צורמנית ורעשנית שמישהו מנסה לפלוש לאוטו שלא דרך המפתח והקוד. אם התרחש ניפוץ של השמשה, שינוי בנפח הרכב, פתיחת מכסה המנוע או הדלת וכמובן ניסיון להניע, האזעקה תתריע לכל הנוכחים בסביבה וכיום היא יכולה להיות מחוברת גם למערכות מיגון נוספות.

אימובילייזר וקודנית – פתרון להשבתה של המנוע, כאשר אין אפשרות לדלק לעבור מהמיכל למנוע וכך לא תוכל המכונית לזוז. האימובילייזר מצוי בשלט הרכב, בקרבה בין מגנטים חשמליים או הקלדת הקוד הנכון שהוגדר לרכב. תת-מערכת מיגון נוספת בהקשר הזה היא העלוקה, שקשה לאתר אותה אבל גם קשה מאוד להסיר אותה מהעור. העלוקה היא אימובילייזר מוצפן ברכב (ניתן גם לשליטה אלחוטית) שנועד להקשות על הגנב ולסבך אותו והוא יאלץ לנטוש את הרכב ולעבור לקורבן הבא.

מערכת איתור – כמה טוב שיש לוויינים בחלל. מערכות הלוויינים השונות מאתרות במדויק כל כלי רכב שנרצה, לרבות מכונית שזה עתה נגנבה. ניתן לעקוב אחרי תנועת המכונית ולבצע אחריה מרדף, לדווח תוך מסירת מיקום מדויק למשטרה ועוד.

כספת למחשב הרכב – אם אי פעם חיפשתם מערכות לרכב בקריות, או במקומות אחרים בארץ, אתם בטח מכירים את האפשרות לנעול את מחשב הרכב בתוך תא המנוע, כך שלא ניתן להשתמש במחשב רכב זדוני שיעקוף את הנעילה שלו. הכספת תקשה מאוד על הפורץ מלפענח את חידת הנעילה וכך הוא עשוי לוותר על הגניבה, ואפילו די בקלות.

מעוניינים להתקין ברכב שלכם מערכות מתקדמות ויעילות? איכותן הגבוהה חשובה לכם וגם מחירן הנוח? ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע"מ היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק של אביזרים שונים לרכב, המיוצרים על ידי מיטב החברות בתחום. לקבלת פרטים אודות דרכי יצירת הקשר השונות עם נציגי החברה, לחצו כאן.