נורות לד לרכב חוקי

נורות לד לרכב חוקי

התקנת נורות לד לרכב - חוקי ותקני

מעוניינים לשדרג את הרכב עם תאורת לד אך אינכם בטוחים לגבי חוקיותה? עם החברה הוותיקה ומובילה ד.ש. לאופר שווק בע"מ אתם יכולים להסיר כל חשש. אצלנו תמצאו נורות לד לרכב חוקי ותקני אשר יספקו מענה איכותי, אסטטי ויעיל. 

מקור מקצועי, איכותי ואמין לנורות לד 

תאורת לד הפכה בשנים האחרונות לטרנד מוביל בענף הרכבים בעולם ובארץ. יחד עם זאת, מעצם היותו מוצר חדש לרבים עוד לא ברור נושא חוקיות השימוש בגופי התאורה. לכן, יש חשיבות רבה לרכישת המוצר מחברה מקצועית ואמינה המודעת לדרישות החוק ומחזיקה במוצרי איכות תקניים. עם חברתנו תהיו בטוחים שתקבלו תאורת לד לרכב חוקית ותקנית, וזאת בהיותנו דוגלים בהקפדה על בטיחות לקוחותינו ובשמירה על דרישות החוק. בעזרת מרכז ההזמנות הארצי שלנו תוכלו להזמין נורות לד לרכב חוקיות ותקניות. בנוסף, הנורות שאנו מספקים הן מוצרי איכות של מיטב היצרניות בעולם, מה  שמבטיח לכם גופי תאורה טובים, חזקים ועמידים שישרתו אתכם נאמנה למשך זמן ארוך במיוחד.

נורות לד שעומדות בדרישות החוק 

חברתנו מספקת נורות לד לרכב העומדות בכול דרישות החוק בישראל. בין היתר, יש ברשותנו נורות לד צהובות ולבנות המתאימות לשימוש חיצוני כנורות ללוחיות רישוי, נורות חניה ופנסי ערפל. כמו כן, אנו משווקים נורות לד לפנים הרכב בשלל צבעים כמו אדום, כחול וירוק ברמת תאורה נאותה שאינה מפריעה או מסנוורת נהגים אחרים. אם אתם רוצים לדעת עוד על נושא זה עומד לרשותכם צוות מקצועי שמכיר את דרישות החוק וישמח להסבירו לכם ולספק מוצרים העומדים בדרישות אלו. 

התקנת נורות לד למגוון סוגי רכבים

נורות לד שאנו משווקים ומוכרים הן מוצרי איכות פשוטים וקלים להתקנה. הם מתאימים למגוון רחב של סוגי רכבים לרבות רכבים פרטיים, רכבי מנהלים, רכבי יוקרה, טנדרים, ג'יפים, רכבים מסחריים, רכבי הסעות, אוטובוסים ומשאיות. כמו כן, הצוות המקצועי של חברתנו ישמח לייעץ ולסייע לכם בכול הקשור להתקנה נכונה, בטוחה ועמידה של תאורת לד ברכבם.

הזמנת תאורת לד חוקית לרכב

להזמנת תאורת לד חוקית לרכב ולקבלת ייעוץ מקצועי ומידע נוסף בנושא, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה, השאירו את פרטיכם באתר, או צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של חברת ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533.