האיכויות של שמן 5W40

בחברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ תוכלו לרכוש שמן 5W40 איכותי, סינטטי מלא, המיוצר על ידי המותג המוביל Divinol. השמן מוצע בשלל מידות וסוגים ומסופק עם משלוח מהיר לכל כתובת עבור מחיר אטרקטיבי ביותר.


על צמיגות שמן 5W40


אחת התכונות הפיסיקליות של שמנים הינה צמיגותם המתייחסת למידת הזרימה של השמן. מידת הצמיגות של השמן נקבעת בהתאם לטמפרטורות הסביבה, אשר בעקרון יורדת כשהמנוע מתחמם ועולה כשהוא מתקרר. שמן מנוע 5W40 שאנו משווקים הינו שמן סינטטי מלא רב דרגתי. כלומר זהו סוג של שמן מנוע בעל יכולת למנוע שינויי טמפרטורה גדולים שאינם בריאים למנוע הרכב. תכונה זו מושגת בעזרת פולימרים מיוחדים בעלי יכולת לשפר את מדדי הצמיגות של השמן, העומדת על ארבעים מעלות כאשר המנוע חם בעוד עמידות השמן בקור מיוצגת על ידי 5W. רמת צמיגות זו מאפשרת למנוע לעמוד בהצלחה רבה יותר מול טמפרטורות גבוהות, עומסי עבודה ולחצים, וכמו כן היא תורמת לעמידות המנוע והארכת משך חייו.


משמעות שמן סינטטי מלא


שמן סינטטי מלא, כמו שמן 5W40, הינו איכותי ביותר ומתאים למנועי רכבים מתקדמים ועתירי הטכנולוגיה של ימינו. מדובר בשמנים התורמים לתקינות המנוע והארכת חייו ובכך מקטינים את הצורך בתיקונו.


תכונות נוספות של השמן


מלבד מה שכבר הוזכר, לשמן רכב 5W40 תכונות נוספות הכוללות בין היתר:

  • יכולת עמידות טובה בפני חמצון השמן, השומרת על יעילותו לפרק זמן ממושך יותר.

  • מפחית שחיקה מכאנית של רכיבי המתכת במנוע.

  • מונע היווצרות חלודה בחלקי המנוע המתכתיים.

  • מפזר חום במנוע ודאוג להוצאתו דרך מערכת הקירור.

  • שמירה על ניקיון המנוע וסילוק חלקיקים מיקרוסקופיים.

  • הקטנת איבוד אנרגיה ההופכת לחום בזכות הקטנת רמת חיכוך של חלקי המנוע.


הזמנת שמן לרכב 5W40


להזמנת שמן לרכב 5W40 איכותי של המותג Divinol, ולקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בנושא, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.

1