תאורה פנימית לרכב

תאורה פנימית לרכב

היתרונות של תאורת לד פנימית לרכב 

חברת ד.ש. לאופר שיווק בע"מ מתמחה בייבוא , שיווק ומכירת מוצרי חשמל ותאורה לרכב. חברתנו מציעה ללקוחותיה בכול רחבי הארץ פתרונות תאורה פנימית לרכב מתקדמים ואיכותיים. הפתרונות שלנו כוללים גם מגוון גופי תאורת לד פנימיים לרכב המיוצרים על ידי מיטב החברות בעולם, ועומדים בסטנדרטי איכות ובטיחות גבוהים ביותר. את גופי התאורה אנו מספקים מערך שירות מקצועי, אדיב, אמין ונגיש, ועם שירות משלוחים מהיר לכול מקום בישראל.

תאורת לד פנימית בהתאמה אישית

על ידי יצירת קשר עם הצוות המקצועי של חברתנו נוכל לסייע לכם בבחירת תאורת לד פנימית לרכב המותאמת במדויק עבורכם. ההתאמה ניכרת בין היתר בהגדרות תקציב, סוג הרכב ומאפייני מערכת החשמל שלו, העדפות וצרכים אישיים. בהתאם לנתונים אלו ונוספים נסייע לכם לבחור מתוך המלאי הגדול והאיכותי שלנו בגופי התאורה הנכונים עבור הרכב שלכם ועבורכם. 

היתרונות של תאורת לד 

בעשור האחרון פתרונות תאורה לד הפכו למבוקשים בכול רחבי העולם עבור מגוון רחב של שימושים, לרבות תאורת רחוב, תאורת בתים, גינות, פנסים, נוריות בקרה, מסכי טלוויזיה, תאורת שלטים ותמרורים, וכמובן כתאורת פנים לרכבים. הסיבות לביקוש הרב עבור טכנולוגיית תאורה זו קשורות ביתרונות הרבים שיש לנורות לד להציע:

נורה שחיה הרבה מאוד זמן - לתאורת לד פנים לרכבים יש אורך חיים גדול במיוחד שיכול להגיע אף לחמישים אלף שעות. כך למעשה, לאחר שהתקנתם נורת לד ברכב שלכם יעבור הרבה מאוד זמן עד שתדרשו להחליפה בחדשה.

פתרון תאורה חסכוני במיוחד - תאורת לד פנימית לרכבים נדרשת למעט מאוד אנרגיה חשמלית.

שלל סוגים של גופי תאורה - פתרונות תאורה בלד מוצעים על ידינו עם קשת רחבה של מוצרים מרהיבים, ייחודים ואסטטיים, מהם כול אחד יכול לבחור את המתאים לצרכיו ולרכבו. 

מגוון צבעים - נורות לד לפנים הרכב מוצעות במגוון רחב של צבעים, למשל אדום, כחול, צהוב וירוק.

התקנה פשוטה - במרבית המקרים אין צורך בהתאמות מיוחדות על מנת להחליף נורת פנים רגילה ברכב בנורת לד.

הזמנת תאורה פנימית לרכב 

להזמנת גופי תאורה פנימית לרכב על בסיס לד וטכנולוגיות נוספות, ולקבלת ייעוץ מקצועי ועוד מידע בנושא, הגיעו לחנות שלנו שבמפרץ חיפה או השאירו את פרטיכם באתר. לחילופין, או צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של חברת ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533.