החלפת מגבים לרכב שלכם

יורד גשם והמגבים לא מצליחים לנקות את שמשת הרכב ביעילות? ככל הנראה הגיע הזמן להחליפם. לחברת חלקי חילוף וחשמל לרכב ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ יש מבחר איכותי של מגבים לרכב מגומי או סיליקון, המסופקים עם משלוח מהיר לכל כתובת ועבור מחירים כדאיים.


תפקיד המגבים והצורך להחליפם


מגבים לרכב הינם אביזר בטיחותי חשוב ביותר הנדרש בעונת החורף הגשומה לניקוי שמשות הרכב הקדמיות והאחורית מטיפות גשם, ובכך הוא מעניק רמה מספקת של נראות עבור נהג הרכב. כפועל יוצא מכך יש חשיבות רבה לתקינות מגבי הרכב, קודם כל על ידי החלפתם השוטפת כל 2-3 שנים. בנוסף, החלפת מגבים לרכב חיונית במידה והמגבים אינם מתפקדים כראוי. אי תקינות של המגבים נגרמת לא אחת מנזקי קרינת וחום השמש בקיץ. היא ניכרת באי יכולת לנקות היטב את שמשת הרכב מטיפות הגשם והתזות של בוץ, או כאשר הם משאירים פסים על השמשה או שהיא נותרת רטובה. במצבים אלו ניתן לשפר את תפקוד המגבים על ידי מספר פעולות פשוטות של ניקוי להבי המגבים או על ידי שימון צירי זרועותיהם. במידה ופעולות אלו לא פותרות את הבעיה, וכן אם הבחנתם שהמגב איבד מגמישותו, נוטה להתפורר או שהוא פגום, יש לדאוג להתקנת מגבים חדשים ברכב.


התקנת מגבים איכותיים


אם אתם נדרשים בהתקנת מגבים ברכב חשוב להקפיד על רכישת מגבים איכותיים אשר יתפקדו כראוי לאורך זמן. במלאי של חברתנו תוכלו ליהנות ממבחר איכותי של מגבים של היצרנים הטובים בעולם, הכולל מגבים סטנדרטיים מגומי, מגבים מתקדמים מסיליקון, מגבים קדמיים ואחוריים, וכן מגבים לאוטובוסים ולמשאיות. מדובר במגבים העומדים בדרישות תקן בינלאומיות מחמירות, כדוגמת מגבים של BEAMBLADE. איכות המגבים ניכרת בין היתר במספר זרועות אחיזה של המגב, בחיבורי זרועות מפלדת אל חלד ובגומי רך במיוחד ועבה, הנצמד היטב לשמשה של הרכב.


רכישת מגבים חדשים לרכב


לרכישת מגבים חדשים לרכב וקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.1