רמת צמיגות של שמן לרכב 1040W

בכל פעם בה אתם בוחרים שמן לרכב חשוב לזכור כי עד כמה השמן חשוב לפעילות תקינה של המנוע והארכת השימוש בו. שמן מנוע איכותי התואם את הנחיות היצרן ואת אופי הנהיגה יסייע לכם בסילוק החום וצריכת דלק חסכונית. בבואכם לבחור שמן לרכב שלכם כדאי שתכירו את 3 סוגי השמנים, את המושג צמיגיות ואת הרכב שלכם.

בחירה חכמה של שמן לרכב 5W40

הסימן 5W40 מייצג את רמת צמיגיות השמן. אם הרכב שלכם זקוק לשמן ברמת צמיגיות 5W40 ההמלצה היא על בחירה בשמן איכותי של יצרן מוביל. חפשו שמן המעניק הגנה מקסימלית למנוע, מפחית למינימום את חיכוך המנוע, מסלק חום, מגן מפני התחמצנות ומתאים גם לשימוש בנהיגה מהירה כאשר הרכב נדרש להתאמץ.

שמן מנוע לרכב 1040W

את רמת הצמיגיות הנדרשת ברכב שלכם תוכלו למצוא על גבי מכסה מכל השמן או בספר היצרן. שמנים למנוע ברמת צמיגיות 1040W נבחר תוך התייחסות לכל הפרמטרים שהומלצו לבחירת שמן לרכב 5W40 עם דגש נוסף על איכות, התאמה לרכב ומחירים נוחים.

המשמעות של צמיגות שמן לרכב 1040W

המהירות בה מצליח השמן לשמן את המנוע מושפעת מרמת הצמיגות שלו. ככל שהרמה נמוכה יותר כל תהליך השימון יהיה מהיר יותר. שמן מנוע ברמת צמיגות נמוכה מקטין את מידת החיכוך, מייעל את צריכת הדלק מאריך את חיי המנוע. בחירה נכונה של שמן מנוע תאפשר שימון מהיר וטוב יותר של הרכב במצב של מנוע קר, התנעה קלה, צריכה נמוכה של דלק ושמן, עמידות בטמפרטורה גבוהה.

3 סוגים של שמנים לרכבים

השמן הרגיל והזול ביותר הוא שמן מינרלי. זהו שמן מוגבל ביכולות הביצוע שלו, שמן שפחות מתאים למנועים חדישים הדורשים תפוקת מנוע גבוהה. שמנים אלו כוללים צמיגות גבוהה.  הסוג השני הוא שמן מנוע חצי סינטטי שמתאים למנועים חדשים ועונה לדרישות של יצרני הרכבים החדשים. שמן חצי סינטטי הוא שמן מינרלי שעבר עיבוד. הסוג השלישי הוא שמן סינטטי מלא המסוגל לביצועים הטובים ביותר ומיועד לעמידה בעומסים הגבוהים ביותר.

שמני איכות לרכבים זה ד.ש לאופר. אם אתם מחפשים שמן מנוע איכותי מתוצרת חוץ שעומד בכל התקנים ומגן על המנוע בצורה מקסימלית חייגו עכשיו : 04-8405533.