מראה עם מצלמת רוורס

מצלמת רוורס במראה הקדמית: פתרון טכנולוגי מתקדם לכל סוגי הרכבים

עולם הטכנולוגיה לא מפסיק לחדש ולהפתיע, כאשר מידי יום צצים עוד ועוד פתרונות טכנולוגיים מרשימים שנועדו לאפשר לכל נהג ונהגת לבצע את הנסיעה האיכותית, הבטיחותית והנוחה ביותר. גם בתחום מצלמות הרכב הבינו מהר מאוד החברות השונות, כי בחלק גדול מהמקרים, ההתבוננות במצלמת הרוורס לא פוטרת את הנהגים מהצורך להסתכל גם במראה ולקבל אומדן מדויק של יכולת נסיעת הרכב אחורנית. לשם כך הומצא פיתרון דואלי חדש ואפקטיבי – מראה עם מצלמת רוורס, המשדרת לתוך המראה עצמה את שדה הראייה מחלקו האחורי של הרכב. כך ניתן לשלוט בצורה המיטבית בביצוע כל נסיעה לאחור ולהעריך באופן הכי מדויק את המרחק מכל אובייקט בדרך שלכם.

מדוע לא להסתפק במצלמת רוורס "רגילה"?

אז מדוע בעצם אנחנו כה מתקשים להסתמך על מצלמת רוורס רגילה? הדבר נוגע בעיקר לאיכות התמונה, העלולה עם הזמן להשתבש ולחולל עיוותים בשדר המתקבל מן המצלמה עצמה. אנשים שהתקינו בעבר מצלמות רוורס מדורות ישנים יותר נוטים לסבול מהבעיה, שכן הפיתוח והשכלולים הפכו את הדורות החדשים לעמידים יותר. בנוסף, הוכח כי אנשים נוטים מכוחו של ההרגל בכל זאת להביט במראה על מנת לא לאבד את השליטה בביצוע הנסיעה. לכן מצלמת רוורס לרכב מראה פעמים רבות תמונה מסויגת, לא כי היא איכותית פחות, אלא כי הנהג לא תמיד מצליח להפיק ממנה את השימוש הכי רלוונטי (משאית סחורות למשל, שאמורה להיכנס למקום צר בנסיעה אחורית, או רכב ג'יפ גדול שנכנס לחניה ביתית בין שני קירות).

יכולת משופרת לבצע נסיעה לאחור

להבדיל מהמצלמות הרגילות הכוללות טווח של 120 מעלות לפחות, מצלמת רוורס עם מסך מראה מסוגלת להעניק רוחב של 180 מעלות ובכך להפחית את רמת הסיכון למפגעי בטיחות. בנוסף, למצלמה יכולת להגדיל את האובייקטים שהיא משדרת תוך שהיא לא פוגעת גם בתצפית הרגילה מהמראה. יכולות טכנולוגיות נוספות של יצרני מצלמות רכבים מסוימים כוללות גם מערכת ניווט מובנית ומתאמים מיוחדים לחלון המחליפים לחלוטין את המראה המקורית, אפשרות הקלטה ותיעוד של ביצוע הנסיעה ויכולת התצוגה על המראה שתשדר תצלום איכותי וברור, ללא עיוותים או סינוור כתוצאה משמש חזקה.

זקוקים לאביזרי רכב איכותיים, כמו מצלמת רוורס טובה ויעילה? ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע"מ היא הכתובת המתאימה עבורכם. החברה מתמחה בייבוא ובשיווק של אביזרים שונים לרכב, המיוצרים על ידי מיטב החברות בתחום. לקבלת פרטים אודות דרכי יצירת הקשר השונות עם נציגי החברה, לחצו כאן.

1