אודות התקנת מגבים ברכב

לאחר העונה החמה, עקב קרינת וחום השמש, המגבים מאבדים מגמישותם, מתפוררים או מחלידים והם כבר לא מסוגלים לנקות היטב את שמשת הרכב. במקרים אלו יש להחליף את המגבים ברכב במוצר חדש ואיכותי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע"מ. לחברה קטלוג מגבים לרכב איכותי ומגוון עם מוצרים המוצעים עבור מחירים משתלמים ועם משלוח מהיר עד הבית.


בחירת מגב מתאים


בחנות שלנו תוכלו למצוא מבחר איכותי של מגבים לרכב מסיליקון או מגומי, של מותגים מובילים העומדים בתקנים בינלאומיים מחמירים. בחירת מגב מתאים ממבחר זה דורשת בחינת מספר קריטריונים. קודם כל יש לבחור במגב המתאים באורכו לרכב שלכם, מכיוון שמגב קצר מידי לא יצליח לנקות את כל השמשה ולחילופין מגב ארוך מידי לא יותקן כראוי, יקפץ על השמשה ולא יצליח לנקותה היטב. מידע אודות אורך נכון של מגב ניתן למצוא על אריזת המוצר או בספר הרכב. כמו כן, תוכלו פשוט למדוד את אורכו של המגב הישן. מעבר לכך יש לבחור במגב איכותי מסיליקון או גומי של יצרן מוכר המציג עמידה בדרישות תקן בינלאומית. איכות המגב ניכרת בעובי וגמישות הגומי, מספר זרועות אחיזה ומחברים שאינם מחלידים.


התקנה נכונה של מגב


יש לדעת כי במרבית המקרים ניתן להחליף לבד בקלות ובפשטות את מגבי הרכב הישנים בחדשים. המגבים לרכב מסופקים על ידינו במארז סגור עם מספר סוגים של מתאמים, מהם יש לבחור את אלו המתאימים לתופסים של מגבי רכבכם, הזהים לאלו הקיימים על המגב הישן. לאחר מכן את הצד שאליו מחובר המגב הישן יש לפרק בעזרת מברג קטן, תוך כדי שאתם זוכרים את סדר הפעולות שבצעתם. בהמשך הרכבת מגב חדש זהה לפירוקו של הישן רק שהיא מבוצעת בסדר הפוך.


הזמנת מגבים לרכב שלכם


להזמנת מגבים לרכב תקניים ואיכותיים וקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.