צינורות גומי לרכב

צינורות גומי לרכב

מגוון איכותי של צינורות גומי לרכב

ד.ש. לאופר שיווק בע"מ הינה חברה מובילה בתחום האבזרים וחלקי החילוף לרכב, ובעזרתה תוכלו לרכוש מגוון סוגי צינורות גומי לרכבים המיועדים לצרכים ושימושים שונים. מדובר בצינורת איכותיים המיוצרים על ידי מיטב החברות בעולם ועומדים בתקנים המחמירים ביותר. צינורת אלו מיועדים לקהל לקוחות פרטי ומקצועי לרבות מוסכים, מוסכים מורשים, חברות ליסינג, חברות תובלה, חברות הסעות וכוחות בטחון. את הצינורות והמוצרים נוספים שלנו אנו מספקים עבור מחיר משתלם עם מערך שירות מקצועי ואפשרות לשירותי משלוחים לכול מקום בארץ.

סוגים רבים של צינורת גומי

אנו משווקים ומוכרים מבחר גדול ואיכותי של צינורות גומי לרכב עבור צרכים ושימושים שונים. המבחר כולל בין היתר צינור אוויר אדום או צהוב M16 של המותג הגרמני ‏AIRFLEX, וכן צינורות אוויר ספיראליים עם אקדח שהינם אידיאלים לניקוי קבינה. בנוסף, אנו מוכרים צינורות בידוד שחורים מתכווצים במגוון קטרים, צינורות גומי שקופים למתזי מים וצינורות שרשור באורכים וקטרים שונים.

איכות גבוהה ביותר של מוצר ושירות

חברתנו חרטה על דגלה להעמיד סטנדרטים גבוהים ביותר בתחום האבזרים וחלקי החילוף לרכבים. הסטנדרטים שלנו ניכרים באיכות חסרת פשרות של מוצרים ובמערך שירות מקצועי, נגיש ואמין הזמין לספק פתרונות ייחודיים לכל לקוח בכל קנה מידה ובכל תחום.

הזמנת צינורת גומי לרכבים

להזמנת צינורות גומי לרכב ולקבלת עוד פרטים וסיוע מקצוע בנושא, הגיעו לחנות של חברתנו שבמפרץ חיפה. לחילופין השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מרכז ההזמנות הארצי של ד.ש. לאופר שיווק בע"מ בטלפון 04-8405533.

1