מצלמות לרכב פנים וחוץ - איכותיות ומתקדמות

חברת ד.ש לאופר מייבאת, משווקת ומוכרת מכשירי מולטימדיה לרכבים, כולל מבחר איכותי ומתקדם של מצלמות לרכב פנים וחוץ. מצלמות אלו שהפכו לאחרונה למבוקשות ביותר מסייעות בנהיגה, מתעדות את המתרחש במהלך נסיעה של אירועי תעבורה חריגים והצגתם כראייה בבית משפט, ולתיעוד בילוי בצוותא עם משפחה וחברים.


איזה מצלמת רכב מתאימה לכם?


מצלמות רכב חוץ ופנים מסופקות בימינו עם מגוון רחב של פונקציות ופעולות כדוגמת מצלמה לרוורס, הקלטות קול, צילום חנייה, צילום מקביל של המתרחש בתוך הרכב לצד נוף חיצוני, צילום קדמי ואחורי, צילום בתנאי תאורה ירודה וכו'. עקב המבחר הגדול חשוב להבין בטרם רכישת מצלמה לשם מה בדיוק אנו קונים אותה. הבנה זו תאפשר להתמקד ולבחור בסוג מצלמה מתאים. כך למשל, יש לבדוק את מטרת הצילום בין אם לדרך או גם לפנים הרכב, אם יש צורך בצילומים במקביל של חוץ ופנים, האם מדובר בשימוש רציף או מידי פעם עבור נסיעות ארוכות או קצרות, והאם המצלמה נדרשת בכדי לעזור בביצוע חנייה. על ידי הבנת הצרכים שלכם תוכלו לבחור במצלמה בעלת פונקציות מתאימות.


מצלמות רכב איכותיות


לצד בחירה במצלמת רכב עם פונקציות מתאימות, חשוב גם לבחור במצלמות איכותיות לפי הפרמטרים העיקריים הבאים:

  • עדשות איכותיות מזכוכית מעניקות תמונה כמה שיותר ברורה וחדה ללא עיוותים.

  • זוויות צילום איכותיות נדרשות להיות של מאה עשרים מעלות לכל הפחות, בהיותן מעניקות כיסוי נרחב עם כמה שיותר פרטים המתועד באופן ברור ללא עיוותים.

  • מסכי מצלמות מסופקים לרוב בגודל של שניים וחצי אינץ'. מסך עם תאורת לד משפר את נוחות השימוש במצלמה.

  • גודל הצמצם קובע גם כן את איכות הצילום המתקבל והיכולת לצלם גם בתנאי צילום ירודים.

  • במקביל לצמצם יש גם לבחון את גודל הזום של המצלמה, אשר ככול שהוא יותר גדול הוא מאפשר מיקוד טוב יותר של המצלמה במגוון מרחקים.

  • אם אתם רוצים לצלם גם כשהרכב בעצירה מלאה חשוב לרכוש מצלמה עם סוללה כמה שיותר גדולה.

  • ככול שזיכרון המצלמה יותר גדול כך גדל מספר השעות שניתן לצלם.

  • חיבור למסכי טלוויזיה אפשרי דרך יציאת TV OUT או חיבור HDMI.


הזמנת מצלמה לרכב


להזמנת מצלמה לרכב פנים וחוץ ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת מצלמה, הגיעו לחנות שלנו במפרץ חיפה או צרו קשר עם מרכז הזמנות ארצי של חברת ד.ש לאופר יבוא ושיווק בע”מ בטלפון 04-8405533.1